Mi Air Charge توسط شیائومی معرفی شد

شرکت شیائومی همواره پیشگام در تکنولوژی و فناوری های روز می باشد و بسیاری از تجهیزات و وسایل ساخته ی این شرکت، رنگ و بوی سهولت و پیشرفته را دارد. شیائومی در 10 بهمن 1399، از محصول جدید خود تحت عنوان  Mi Air Charge رونمایی کرد.

این دستگاه که یک شارژر از راه دور می باشد، دارای محوطه ی دسترسی چند متری می باشد و توان خروجی آن نیز 5 وات است.

در ادامه بیشتر با Mi Air Charge و پیشرفت های جذاب شیائومی آشنا می شویم. بنابراین تا انتهای این مطلب همراه سیراف کالا باشید تا یک مطلب جذاب را مشاهده نمایید.

مقدمه ای بر Mi Air Charge

شیائومی هنگام معرفی این محصول، اعلام کرده است که این دستگاه، قادر است همزمان چندین دستگاه مختلف را شارژ نماید. این فرآیند حتی هنگامی که کاربر درحال استفاده از دستگاه می باشد نیز عمل می نماید که یک ویژگی مثبت می باشد.

شارژ گوشی توسط mi air charge - Mi Air Charge توسط شیائومی معرفی شد
شارژ گوشی توسط mi air charge

یک ویژگی جذاب دیگری که این دستگاه دارد، این می باشد که اشیاء مانع از دسترسی به شارژ نمی شوند؛ به عنوان مثال اگر دیواری در مسیر شارژر و دستگاه باشد، مشکلی برای شارژ شدن دستگاه، به وجود نمی آورد.

مشخصات Mi Air Charge

شیائومی در توئیتر خود، ابراز شادمانی خود را از بابت ارائه ی این محصول اعلام کرده است و تاکید کرده است که این محصول می تواند به صورت همزمان چندین دستگاه که در حین بازی می باشند را شارژ نماید و هیچ عامل فیزیکی و شیء، مانع از این شارژ نمی شود.

سیستم شارژی که شیائومی در این محصول قرار داده است، فناوری جذاب و جدیدی می باشد که سایز آن نیز، بسیار بزرگ است. در تصاویری که از این محصول منتشر شده است، ابعاد آن به قدری می باشد که می تواند تا نزدیکی دسته های مبل، بیاید.

نحوه ی عملکرد شارژ

بنا به گفته ی شیائومی، این دستگاه دارای 5 آنتن می باشد که دارای فاز تداخلی بوده و می تواند محل دقیق گوشی را شناسایی نماید. همچنین یک آرایه کنترل فاز که دارای 144 آنتن می باشد نیز در این دستگاه قرار دارد و به وسیله ی امواج میلی متری تولید شده، می تواند دستگاه را به صورت مستقیم شارژ نماید.

شیائومی همچنین اعلام کرده است فناوری موجود درون Mi Air Charge کاملا با Qi متفاوت است.

سیستم آن، به این گونه می باشد که آرایه های منتشر شده از آنتن های کوچک، باید توسط دریافت کننده، مجهز شود و سپس با استفاده از 14 آنتن مختلف آن، امواج میلی متری ارسال می شود و این امواج، توسط یک مدار رکتیفایر به انرژی الکتریکی تبدیل می شود.

Mi Air Charge با چه دستگاه هایی سازگار می باشد؟

پس از اینکه درباره ی این محصول توضیحاتی داده ایم و بسیاری از افرادی نیز از شنیدن آن، هیجان زده شده اند، نوبت آن رسیده است که ببینیم این محصول جذاب، از چه دستگاه هایی پشتیبانی می کند؟

نمایی دیگر از دستگاه و مناطق تحت پوشش - Mi Air Charge توسط شیائومی معرفی شد
نمایی دیگر از دستگاه و مناطق تحت پوشش

شیائومی اعلام کرده است که تمام ساعت های هوشمند، دست بند های هوشمند و سلامتی، گوشی های هوشمند و دیگر ابزار های پوشیدنی، با این دستگاه سازگار می باشند و می توان از این محصول برای شارژ کردن از راه دور این تجهیزات، استفاده کرد.

شیائومی گفته است به زودی تمام دستگاه ها توسط Mi Air Charge پشتیبانی می شوند

شیائومی اعلام کرده است که به زودی تمام دستگاه های موجود در خانه اعم از اسپیکر ها، لامپ های رومیزی و دیگر دستگاه های هوشمندی که در خانه قرار دارند، توسط این دستگاه پشتیبانی می شوند.

البته از شرکت شیائومی، چنین انتظاری هم می رفت که از تمام محصولات هوشمند، پشتیبانی کند و باید در آینده ببینیم که آیا Mi Air Charge چنین قابلیت هایی را دارد یا خیر.

هدف شیائومی از ساخت این دستگاه چه بوده است؟

شیائومی، یک شرکت فوق العاده معتبر و در عین حال، با کیفیت می باشد که محصولات آن، بسیار جذاب و مطابق با پیشرفت روز دنیا تولید می شود و استفاده کنندگان محصولات این شرکت، می توانند ظهور یک شرکت قدرتمند در عرصه ی تکنولوژی را جشن بگیرند.

شیائومی در ادامه ی فرآیند معرفی Mi Air Charge اعلام کرده است که هدف آن از تولید این محصول، در ابتدا سهولت و راحتی کاربران و در مرحله ی بعدی، فراهم کردن زندگی بدون سیم می باشد.ا

سیم از ضروری ترین تجهیزات هر قطعه و محصولی می باشد و شیائومی با تولید این محصول، قصد دارد که میزان استفاده از سیم و شرایط مکانی را متوقف نماید. باید دید که این شرکت چه مقدار در عملی کردن چنین ایده ای، موفق عمل کرده است.

عرضه ی Mi Air Charge

شیائومی به تازگی از این محصول رونمایی کرده است؛ بنابراین هنوز اطلاعات مشخصی از زمان عرضه ی این محصول به بازار در دسترس نمی باشد اما انتظار می رود به زودی توسط شیائومی عرضه شود.

البته مطمئن ترین نکته ای که درباره ی این محصول می توان گفت، قیمت آن می باشد. به طور قطعی شیائومی برای این محصول از قیمتی بالا استفاده می کند؛ زیرا در این محصول تجهیزات قدرتمندی قرار گرفته است و بازدهی آن نیز باید متناسب با شرایط، افزایش یابد.

نمایی از mi air charge و اندازه ی آن - Mi Air Charge توسط شیائومی معرفی شد
نمایی از mi air charge و اندازه ی آن

جمع بندی نهایی

همانطور که در کل مطلب به صورت خلاصه عنوان شد، شیائومی همواره همسو و هم جهت با تکنولوژی گام برداشته است و این مورد را می توان در تولید محصولات با کیفیت و پیشرفته ی این شرکت، متوجه شد.

محصول جدید این شرکت تحت عنوان Mi Air Charge نیز در راستای همین خط مشی می باشد. البته کم و کیف این محصول را باید هنگامی که به بازار عرضه شد، متوجه شد اما آنطور که از مشخصات درز پیدا کرده کی توان فهمید، این می باشد که با یک محصول جذاب و با کیفیت رو به رو می باشیم.

امیدواریم از خواندن این مقاله، لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید